O nas

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 znajduje się w Gryfinie, oddalonym o niecałe trzydzieści kilometrów od Szczecina. Nasza placówka kształci w trzech typach szkół: Liceum Ogólnokształcącym, Technikum Zawodowym i Zasadniczej Szkole Zawodowej.

Ponieważ nasza strona internetowa ( www.zsp2gryfino.eu ), gdzie można znaleźć wszystkie istotne informacje przechodzi mały "remont", zapraszamy do śledzenia życia szkolnego na facebooku.

 

 

Idea konkursu "2014! Młodzi dla wolności" nie jest nam obca. Od trzech lat uczniowie naszej szkoły starają się w różny sposób zapoznać społeczność uczniowską, mieszkańców Gryfina i całego Powiatu z wydarzeniami związanymi z  04 czerwca 1989 r. 

W 2012 r. udało się nam zorganizować barwny pochód, który przeszedł ulicami Gryfina i dotarł do siedziby Starostwa Powiatowego. Tam zostały przekazane życzenia dla władz i urzędników samorządowych.


Mając już odrobinę doświadczenia, mamy nadzieję, że uda się nam przygotować ciekawe propozycje obchodów Święta Wolności 2014. A inspiratorami i opiekunami działań są nasi nauczyciele - Małgorzata Grabowska i Julian Dalidowicz.